ocal.org.pl

ocal.org.pl

domek letniskowy nad jeziorem

domek letniskowy nad jeziorem termity Drywood nie wymaga kontaktu z glebą, aby się rozwijać, a także mogą powodować znaczne szkody w domach. kolonie Drywood wydają się być mniejsze niż podziemnych kolonii termitów, więc zwykle powodują uszkodzenie w wolniejszym tempie. Są one również trudne do wykrycia, więc znaczne uszkodzenia wewnętrzne można zrobić zanim zauważysz żadnych zewnętrznych oznak uszkodzenia domu.

termity Dampwood żyją w drewnie o wysokiej zawartości wilgoci. Większość termitów dampwood nie wymagają kontaktu z glebą, więc są one rzadko spotykane w domach lub innych wykonanych przez człowieka konstrukcji, ponieważ drewno w tych strukturach zazwyczaj nie ma wystarczającej ilości wilgoci.

Aby chronić swój dom, trzeba nauczyć się termitów detektywem. Pierwszym krokiem w celu identyfikacji termity jest rozpoznanie termitów jako termitów. Wiele domów mogą nie dokona tego rozróżnienia. Dla niewprawnego oka, roiły termity może wyglądać latające mrówki i termity pracownik może wyglądać jakiejkolwiek larwy owadów.

Zaleca się również, że właściciele domów w obszarach narażonych na USA inwazji termitów, takich jak Massachusetts, zaplanować coroczne przeglądy dokonywane przez ekspertów termitów kontroli. Jest to bardzo ważne, ponieważ dom z uszkodzeniami spowodowanymi przez termity często wygląda tak samo, jak każdy inny dom na powierzchni. Termity może budować gniazda ukryte wewnątrz ścian, powodując uszkodzenie przez wiele lat, zanim stanie się widoczna. Eksperci termitów kontroli są szkoleni, aby dostrzec oznaki aktywności termitów, potencjalnie przed kolonią uszkodził drewna wewnątrz domu.

Istnieją również pewne Telltale oznaki inwazji termitów można szukać. Termity podziemne mogą być wykrywane przez nagłego pojawienia winged termity, zwany tulejowanie cylindrów motocyklowych także swarmers lub obecność rur błota i uszkodzenia drewna.
Artykuł dzięki: