ocal.org.pl

ocal.org.pl

domek u mikolaja zakopane

domek u mikolaja zakopane

Ważne: Kalkulator opiera się na pięciu typów domów (wolnostojące, w zabudowie, z dobudówką, wolnostojący bungalow bliźniak bungalow) o średniej jakości i standardowej konstrukcji. Należy rozważyć wynajęcie rzeczoznawcy znaleźć koszt odbudowy dla:

Domy nie wybudowany z cegły

Właściwości z piwnic, piwnic lub więcej niż dwie kondygnacje

Domy o szczególnych cech konstrukcyjnych

Domy inne niż średniej jakości

Domy z większym rozmiarze niż te opisane w tabelach w ulotce „ABI Budynki ubezpieczeniowe dla właścicieli domu”

Domy zawierające materiały niebezpieczne w hotel sopot 300m od morza ich budowie, na przykład azbest

Historycznych lub zabytkowych budynków

Mieszkania dwupoziomowe

Kalkulator nie nadaje się do znalezienia koszt przebudowy mieszkań, ponieważ metody konstrukcyjne różnią się zbytnio od siebie. Geodeta może być najlepszym w tym przypadku. Jednakże, ponieważ większość mieszkań są dzierżawy nie powinno być już budynki ubezpieczenia na miejscu przez właściciela zarządzania firmą / budynku, i zapłacił za pośrednictwem opłat za usługi. Jeśli masz umowę najmu, sprawdź umowę tylko upewnić.

Regularnie sprawdzaj Rebuild koszt gospodarzy

Ważne jest, aby okresowo sprawdzać, czy kwota ubezpieczenia budynków nadal pokrywa koszty odbudowy. Niektórzy ubezpieczyciele automatycznie to zrobić poprzez „powiązanie Index” polityki, czyli składki będzie dostosować zgodnie z wahaniami kosztów odbudowy. Ponadto, wszelkie rozszerzenia do nieruchomości prawdopodobnie wzrośnie koszt odbudowy. Chodzi o to, czy odbudować wzrost kosztów bez ubezpieczenie budynków wzrosła do pasuje, może skończyć się underinsured – kolejny duży problem powinien nieruchomość wymaga przebudowy i trzeba nadrobić braki.

Artykuł dzięki: