ocal.org.pl

ocal.org.pl

domek gospodarczy bydgoszcz

domek gospodarczy bydgoszcz

Bed Bugs i zwierzęta-Jak utrzymać bezpieczne i szczęśliwe zwierzęta

W Ameryce ukąszenie pluskwy nadal rozprzestrzeniać, rodziny w całym kraju, zastanawiam się, co to może oznaczać dla swoich ulubieńców.

Pierwsza dobra wiadomość: przyroda zdaje się być po twojej stronie. Pluskwy nie są znane do wykonywania wszelkich chorób przenoszony do ssaków. Dodatkowo, badania wykazały, że te nieprzyjemne pasożyty preferują krwi ludzi do tych zwierząt domowych. Oznacza to, że ryzyko zdrowotne dla swoich psów i kotów są stosunkowo niskie.

Jednak to nie znaczy, że zwierzęta są odporni. Gdy ludzie nie są dostępna opcja menu, pluskwy będzie żywić się krwią innych ssaków. Mogą również korzystać ze zwierzętami domowymi uczepić przejażdżkę i rozprzestrzenił się na nowym miejscu.

Oto kilka wskazówek, utrzymując furriest członków rodziny bezpieczne.

Zapobieganie: The Best Defense

Możesz zapisać się na bóle głowy czynienia z ukąszenie pluskwy podejmując pewne środki zapobiegawcze.

Istnieją pewne leki dla zwierząt, które chronią koty i psy od pluskiew (oprócz zwykłych kleszczy i pcheł). Jeśli zwierzę jest obecnie na leki, należy sprawdzić etykietę. Jeśli nie wymienia pluskwy wśród szkodników chroni przed załóżmy, że ich nie odpychają.

Być może najlepszym sposobem, aby chronić swoje zwierzęta jest chronić swój dom. Jednym z najprostszych rzeczy do zrobienia? jobhouse.pl – agencje pracy warszawa Otwórz zasłony i okna. Pluskwy nienawidzę świeżego powietrza i światła słonecznego, więc niech się tak bardzo jak to tylko możliwe. Dokonywanie łóżka rano wspomoże także cyrkulację powietrza przez swoich arkuszy, jak również pozwalają sprawdzić oznak zachwaszczenia.

Poza łóżka, upewnij się, aby odkurzyć co najmniej raz na dwa dni, przechowywać ubrania z podłogi, i mają tendencję do brudnej bielizny szybko i często. Co najważniejsze, utrzymać psa lub kota z łóżka – ich futro przyciągnie pluskiew do materaca jak magnes.

Artykuł dzięki: